21 Mayıs 2014 Çarşamba

OZLEM AYTEK - İMZA GÜNÜMDEN KARELER - AVCILAR DENİZKÖŞKLER İLKOKULU

Özlem AYTEK - İMZA GÜNÜMDEN GERİYE KALANLAR


Ne güzel bir gündü bugün...

Bugün minik okurlarımla buluşmanın, güzel bir söyleşi yapmanın mutluluğunu bir kez daha yaşadım. Bitmez tükenmez enerjileriyle, neşeli çığlıkları ve kahkahalarıyla çevresine mutluluk ve sevinç saçan küçüklerimizle zaman geçirmek bana da yepyeni umutlar ve heyecanlar kazandırdı. Yazdığım kitapları okumuş, düşünmüş ve sorularını sorabilmek için büyük bir heyecanla beklemişlerdi. Çok anlamlı ve güzel sorular sordular, çok önemli konulara değindiler. Kitaplarını imzalarken, onların kitap sevgisini ve kitabın önemini en iyi şekilde kavramış olduklarını gördüm. Kutluyorum, onları yarınlara hazırlayan tüm öğretmenlerimizi. Beni büyük bir içtenlikle karşılayan, imza ve söyleşi etkinliğini en iyi şekilde yapabilmemiz için başarılı bir organizasyon yapmış olan tüm okul kadrosuna emekleri için teşekkür ediyorum. Eğitim alanında yaptığı önemli çalışmaları büyük bir titizlikle hayata geçiren Altın Kitaplar Yayınevi'ne duyduğum saygıyı, bir kez daha altını çizerek belirtmek istiyorum.
Bir yazar olmanın sevincini bugün bin kez daha yaşadım. Yazarak sulamaya başladığım küçük bir fidan, bugün karşımda pırıl pırıl gözler, neşeli gülüşler, sonsuz bir sevgi ve saygıdan oluşan meyveler veren kocaman bir ağaç olmuş karşımda duruyordu.
Kolları yeniden sıvadım. İstekleri var küçük dostlarımızın benden. Öyle hevesliler ki elindekiler artık onlara yetmiyor. Daha fazlasını istiyorlar. Eleştiriyorlar, araştırıyorlar. Yazılanları sorguluyorlar. Bugün küçüklerimizi gördüğümde daha umutla bakmaya başladım geleceğe.
Geleceği inşa edecek olan tüm küçüklerimize sağlıklı, başarılı, aydın bir gelecek diliyorum.
Şimdi sizlerle bugünden geriye kalan güzel kareleri paylaşmak istiyorum.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder